ANCYMONKI z Giebułtowa

Zapraszamy na

NIEZAPOMNIANE HALLOWEEN

już 28 października w Rębiszowie !

Ancymonki” to agencja animacji zajmująca się organizacją imprez dla dzieci, założona w czerwcu 2016 roku przez mieszkankę Giebułtowa

Głównym celem Ancymonków jest spełnianie marzeń dzieci i wsparcie dla rodziców, którzy nie zawsze mają w głowie kreatywne pomysły na zabawę.

Agencja zajmuje się animacją na urodzinach, weselach i innych imprezach okolicznościowych, pojawiamy się również w szkołach i przedszkolach. Dodatkowo, Ancymonki można spotkać na większych eventach i festynach. Nie brakuje nas też w branży turystycznej, gdzie animacje organizujemy w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych.

Tym razem naszą misją było stworzenie wyjątkowego wydarzenia dla dzieci z okolicy – postawiliśmy na od niedawna świętowane w Polsce halloween.

Na  najmłodszych czekać będzie moc atrakcji m.in. konkursy z nagrodami, zabawy animacyjne,tańce mini disco i wiele, wiele innych.

Dodatkowo można będzie sprawdzić całkowitą nowość w naszej ofercie- WARSZTATY SENSOPLASTYCZNE.

Sensoplastyka to szczególna plastyka sensoryczna, wpływająca na stymulacje wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu i smaku,co pozytywnie wpływa na ogólny rozwój całego organizmu dziecka.  Opiera się na ekologicznych materiałach (produktach spożywczych, naturalnych barwnikach).

To tak zwane przyjemne z pożytecznym – świetna zabawa i rozwój w jednym.

Serdecznie zapraszamy na wspomniane wydarzenie już 28 października do Agroturystyki Rębiszów 50.

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 782177801

lub mailowo: [email protected]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *