Powybory

Podczas kampanii wyborczej Pan Piotr Czembrowski zarzucił mi, że chcę się „wylansowanić” się na jego nazwisku. Jako, że czas kamapanii już minął i Pan Piotr został ponownie radnym, postanowiłem zatem sprawdzić co robił podczas pracy jako radny w Powiecie Lwóweckim. Zachęcony jego „wyjaśnieniom” ile to ten radny musi się napracować i jak „ciężko” współpracować z innymi radnymi powiatowym – skierowałem się na stronę www.bip.powiatlwowecki.pl
Najciekawsze dla czytelników jest to, że radni spotykają się 6 razy w roku mówi o tym np. ten dokument
Ciekawostka jest taka, że plan pracy dotyczy roku 2018 zaś już dane w tabelkach są z 2017 roku. Jak to w kawale „Taki zaper… że nawet nie ma czasu cegieł załadować, a co dopiero date zmienić” ;). Widać, że funkcję w programie Word znaleźć „znajdź i zamień” nie dotarły do rady powiatu no cóż cyt. Zulu Gulę „Polska to jest piękny kraj…”
W latach 2010-2018 Pan Piotr Czembrowski był nawet sekretarzem  „Komisji Finansów i Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Obszarów Wiejskich”, zainteresował mnie zatem fakt co takowa komisja robi.
Cyt za stroną www – pisownia oryginalna:
„Przedmiotem dziłóania komisji są zadania z zakresu:
1. finansów powiatu,
2. geodezji, kartografii i katastru,
3. gospodarki nieruchomościami,
4. administarcji architektoniczno – budowlanej,
5. gospodarki wodnej,
6. ochrony środowiska i przyrody,
7. rolnictwa, leśnictwa i rybactwa śródlądowego,
8. przeciwdziałania bezrobociu oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy,
9. transportu zbiorowego i dróg publicznych
Polski język jest bardzo trudny 😉 – dziłóania.
Szczególnie, że dotyczy to „Rozwoju Gospodarczego i Obszarów Wiejskich” powiem szczerze protokoły z spotkań – wieje nudą.
Podobnie się dzieje w latach 2014-2018. Pan Piotr Czembrowski jest członkiem komisji „Komisja Oświaty, Kultury i Sportu, Strategii i Promocji Powiatu” – nie wiem czym zajmuje się ta komisja, ale na podstawie nazwy i ilości spotkań można się domyślać, że ciężko pracuje 😉
Przez 4 lata kadencji w protokołach wieje nudą: przewija się poprawa dróg, placówki edukacyjne itp. – efekty są takie jak widać. Do powiatu dalej mamy 2 autobusy na dzień.
Panie radny powiatowy Piotrze Czembrowski – na FB postanowił Pan dać mi wykład na temat ciężkiej pracy radnego powiatowego proponuje zatem w tej kadencji pokazać wyborcom jak się ciężko pracuje. Ponieważ 6 posiedzeń rady w roku i kilka imprez to każdy może objechać .
Tak więc pytam publicznie:
Jak wygląda wykonanie dokumentu
„PROGRAM ROZWOJU POWIATU LWÓWECKIEGO NA LATA 2015 – 2020”,
co się udało zrobić, a co jeszcze jest do zrobienia?

Pozdrawiam
Wyborca Daniel Wasyliszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *