poduszka z napisem

Gdzie nocować w Mirsku – pensjonaty, wille, apartamenty do wynajęcia w Mirsku

Mirsk i okolice jak najbardziej warto zwiedzić, jednak jeśli ktoś przyjeżdża tu na wczasy, może pojawić się jeden zasadniczy problem: gdzie nocować? Na szczęście jest sporo miejsc, które oferują noclegi. Tutaj przyjrzymy się więc tylko kilku wybranym.

Leśniczówka Puchatek – Przecznica 4

To miejsce jest idealne na zakwaterowanie dla każdego, kto ceni sobie odpoczynek w ciszy i spokoju. Otoczenie jest urokliwe, widoki – dzięki położeniu leśniczówki u stóp Gór Izerskich – również jak najlepsze.

Dwu-, trzy- lub czteroosobowe pokoje oferują różny standard, możemy więc wybrać coś dla siebie w zależności od naszych oczekiwań i oczywiście funduszy, jakimi dysponujemy. Pokoje są zaopatrzone w aneks kuchenny wraz z lodówką szafy, stół, telewizor i elektryczny czajnik. Do dyspozycji gości są też dwie sale biesiadne.

Na życzenie można zamówić posiłki. Na terenie obiektu znajduje się staw pełen ryb, gdzie można spędzić czas na wędkowaniu. Na miejscu jest też smażalnia, więc można od razu przygotować swoją zdobycz do spożycia.

Camping Mirsk – Wola Augustowska 41

Camping Mirsk obejmuje teren o powierzchni czterech hektarów. Samo zakwaterowanie zapewnia dość komfortowe warunki, na które gdzie indziej nie zawsze możemy liczyć, gdy wybieramy się na biwak. W budynkach jest dostęp do ciepłej wody, prysznic, umywalki i toalety, a nawet miejsce na kąpiel dla dziecka. Jest też pralka i suszarka na ubrania. Działa bezprzewodowy Internet.

Na terenie campingu znajdziemy miejsce na ognisko, boisk sportowe, plac zabaw z huśtawkami, drabinkami, zjeżdżalniami i trampoliną. W razie, gdybyśmy mieli tego typu problemy, jest też serwis dla kamperów.

pościelone łóżko i pluszak

Halny Szkolne Schronisko Młodzieżowe – Kamień 22

Mamy tu do wyboru osiemnaście pokoi, oferujących łącznie pięćdziesiąt cztery miejsca noclegowe (pokoje są na dwie, trzy lub cztery osoby). Oprócz tego schronisko oddaje nam do dyspozycji dwie samoobsługowe kuchnie, jadalnie, świetlicę, salę gier ze stołami do ping ponga i bilarda, sale telewizyjne. Na terenie przyległym możemy korzystać z pola namiotowego, boiska sportowego, miejsca na ognisko i grilla.

Banachówka – Przecznica 118

To gospodarstwo agroturystyczne położone jest w założonej pod koniec piętnastego wieku wsi. Największymi atutami takiego położenia są piękne krajobrazy, dużo zieleni, a także cisza i spokój, które naprawdę pozwolą nam odpocząć – zwłaszcza tym, którzy przyjechali z wielkiego miasta, przyda się trochę tutejszego nieśpiesznego życia w otoczeniu przyrody.

Banachówka oddaje do naszej dyspozycji dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienką, telefonem i telewizorem. Oprócz tego można korzystać z barku, aneksu kuchennego, pokoju wypoczynkowego z kominkiem i werandy, z której można podziwiać widoki. Przestrzeń wokół domu to ławki, stoliki i klomby, jest też hamak, basen, kawiarenka, grill i miejsce na ognisko.

Pokoje „W Kotlinie” – Kotlina 15

Znajdziemy tu dwa pokoje – teoretycznie dwuosobowe, lecz z możliwością dostawienia dodatkowych łóżek. Do dyspozycji gości pozostaje też kuchnia zaopatrzona w kuchenkę gazową, lodówkę, oraz narożnik i stół, a oprócz tego oczywiście łazienka i wygodny salon z kominkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *